Tasarım Uzmanı

Logo Tasarımı, Site Banner Tasarımı, Sosyal Medya Banner Tasarımı, E-Ticaret Sitesi Tasarımı, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı bunların hepsi ayrı uzmanlık gerektiren işlerdir. Onun için ihtiyacınız olan işe göre sizi doğru çözümler sunuyoruz

Read More

Devlet Teşvikleri Uzmanı

Ülkemizi ihracat yapan firmalara ciddi destekler sağlıyor. Bu tarz destekleri Amerika’da veya Almanya’da görebilmek pek mümkün değil. Bilgisi sadece devlet teşvikleri ile sınırlı olmayan ciddi bir pazar bilgisine sahip uzman bir ekip ile devlet teşvikleri konusunda size destek veriyoruz.    

Read More

Marka Danışmanı

Partner Firmamız ; Yurt içi ve yurt dışında fikri ve sınai haklar (marka, patent, endüstriyel tasarım) alanında danışmanlık hizmeti vermektedir. Firma mesleki bilgileri kuvvetli kadrosu ile birlikte; gerçek ve tüzel kişilere resmi olarak vekillik/danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası alanda birçok sektörde referans sahibi olan firma ayrıca size ücretsiz marka araştırması hizmeti vermektedir.

Read More

Profesyonel Fotoğrafçı

E-ticaret sitenizi nasıl daha başarılı hale getirebilirim diye düşünüyorsanız ürün fotoğraflarınıza önem vermeniz gerekiyor. Sizi rakiplerinizden öne çıkaracak faktörlerin başında ürün fotoğrafları gelmektedir. Bunun için konusunda uzman fotoğrafçılar ile çalışıyoruz.

Read More

Mali Müşavir

Hali hazırda bir şirketiniz yok ise konusunda uzman babadan oğula devam eden köklü bir firma ile sizi tanıştırıp şirket kurulumunu gerçekleştirebiliriz. Bu firmanın en büyük avantajı 2006 yılından beri e-ticaret yapan bir firmaya danışmanlık vermekte ve e-fatura süreçlerine, e-ihracat süreçlerine hakim, yeni gelişmeleri yakından takip eden sürekli kendini yenileyen bir yapıya sahip olması.

Read More

Uluslararası E-Ticaret Uzmanı

2006 yılından beri e-ticaretin içinde olan çeşitli sektörlere hizmet etmiş Amerika’da şirket kurmuş hali hazırda Almanya’da firması olan biri olarak ve bu yazıyı yazdığım gecenin gündüzünde 9 farklı ülkeye 21 kargo çıkaran biri olarak bu konuda size destek verebilirim        

Read More